Hakkımızda

Müşterilerimizin ne istediğini biliyoruz, istediklerinden fazlasını veriyoruz. Kıraç'ta günlük kiralık daire hizmetleri olarak tüm merkezi yerlerde sizlere hizmet vermekteyiz. Günlük, günü birlik veya uzun süreli konaklamalarınızda sizler için en lüks ve tamamı konforlu dairelerimizi sizlere sunuyoruz.
Kıraç Günlük kiralık dairelerimiz tüm merkez noktalara ulaşım açısından çok kolaydır. Dairelerimize 7/24 Giriş yapabiliriniz, başka bir yerde bulamayacağınız bir çok kolaylığı bizde bulabilirsiniz.

Tamamen Hijyenik Daireler

Bizim için daire kiralama da ilk akla gelen şey hijyenik olmasıdır.

Dairelerimizde Nevresim takımlarımızdan, banyo dolaplarına kadar tüm alanları en ince şekilde detaylı olarak temizlenmektedir. İçerisindeki konforumuza uygun şekilde gönlünüz rahat bir şekilde dairelerimizi kullanabilirsiniz…

Rahatınız için Her şeyi Düşündük

Dairelerimizin mimari ile tasarım uygulamaları kendisinini kanıtlamış iç mimarların eseridir.

Oda içerisinde Jakuzi, karşısında Led TV, Uzaktan kumandalı Oda aydınlatması… Bunların tamamı bir arada ve tamamen rahatlık ve konfor sınırlarını zorlayarak tasarlanmış odalar, hepsini bir arada sadece bizde bulabilirsiniz…

Bir dairede olması gereken ne var ise…

Dairelerimiz son derece güvenilir ve güvenlikli olarak hazırlanmıştır.

Tüm dairelerimiz çelik kapı olup içerden ekstra kitleyebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Daire içerisinde gaz alarmı, yangın alarmı gibi yüksek teknoloji güvenlik ürünleri mevcuttur.